Strona 1 z 1

Wyniki i podsumowanie konkursu 2013 :)

PostNapisane: 2013-06-08, 17:18
przez Bruno Cybulski
Witajcie

Na samym początku tego tematu chciałem złożyć podziękowania…
Uczestnikom konkursu – za odwagę i chęć do przyjacielskiej rywalizacji. Nie jest proste stanąć w szranki z innymi blogerami. Wszystkie Wasze blogi zasługują na duży aplauz! Na pewno Ci, którzy prowadzą statystki odwiedzin zauważyli wzrost odsłon. ;) Jeszcze raz wielkie dzięki i liczę na Was w przyszłym roku.
Sponsorom nagród – Dominikowi ze sklepu napiszkartkę.pl oraz znanej nam wszystkim z forumowej działalności decollage – szefowej sklepu postallove.pl.
Dziękuje też naszym naszym Administratorkom – Beacie i Marcie za przekazanie naprawdę świetnych nagród książkowych.
Szymonowi – za przygotowanie banera promującego oraz graficznych laurów do wstawienia na stronę przez laureatów.
Głosującym – za to, że poświeciliście swój czas na zapoznanie się z blogami konkursowiczów i oddaliście głosy 

Zanim podam oficjalne wyniki, dodam jeszcze parę słów od siebie. Nie wszystko wyszło tak, jak zaplanowałem. Może powinienem z dużo większym wyprzedzeniem poinformować Was o nadchodzącym konkursie? Nie ukrywam, że liczyłem na większą ilość zgłoszeń. Mimo to, jestem szczęśliwy, że wszystko przebiegło bez większych przeszkód. Mam nadzieję, że w przyszłym roku konkurs wyjdzie nam jeszcze lepiej.


Przechodząc do wyników…
(werble)

I miejsce, zajął blog Open Window http://open-my-window.blogspot.com autorstwa Leny!

Wielkie brawa. Lena otrzymuje od nas zestaw znaczków o wartości 100 zł, pierwszeństwo w wyborze nagrody książkowej, zestaw 90 pocztówek ufundowanych przez sklep http://www.napiszkartke.pl oraz 50 dowolnie wybranych pocztówek w sklepie fundatora http://www.postallove.pl.

Gratulacje! [ps_guy_ok]

II miejsce, zajął blog Pocztówkowy świat Agi http://pocztowki-ag.blogspot.com/ autorstwa Agneskowej!

Brawa! Agneskowa otrzymuje od nas zestaw znaczków o wartości 65 zł, nagrodę książkową, zestaw 75 pocztówek ufundowanych przez sklep http://www.napiszkartke.pl, oraz 30 wybranych przez siebie kartek w sklepie fundatora http://www.postallove.pl.

Gratulację! [ps_guy_ok]

III miejsce, zajął blog Pocztówki z 4 stron świata http://pocztowkazdaleka.blogspot.com/ autorstwa DuszekAgnieszka!

Brawa! Agnieszka otrzymuje od nas zestaw znaczków o wartości 35zł, nagrodę książkową, zestaw 60 pocztówek ze sklepu fundatora http://www.napiszkartke.pl, oraz 20 wybranych pocztówek ze sklepu fundatora http://www.postallove.pl !

Gratulacje! [ps_guy_ok]

Nagrody po wcześniejszych ustaleniach z laureatami zostaną wysłane w regulaminowym czasie konkursu.

Temat zostawiam otwarty do dyskusji  Jeszcze raz dziękuje Wam wszystkim za udział w przedsięwzięciu.

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-08, 18:04
przez DuszekAgnieszka
Ja z niedowierzaniem przyjmuję moje trzecie miejsce i dziękuję tym, którzy docenili mój raczkujący jeszcze blog. [h]
Nie sądziłam, że znajdę się w gronie laureatów, jest mi naprawdę przeogromnie miło. Oj, chyba nie wiem, co powinnam powiedzieć, żeby głupio nie wyszło. [hmm]
Postaram się nie zawieść Waszego zaufania i trzymać poziom. Jak się skończy wreszcie rok szkolny, to już powinno być łatwiej [wink]

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-08, 18:13
przez Lena
Na wstępie chciałam podziękować wszystkim biorącym udział i głosującym, nie tylko na mnie dodam [ps_guy_ok].
A choć śledziłam głosowanie, to nadal nie mogę uwierzyć, że w tym roku mój blog tak wam się spodobał. Przyznaję bez bicia, że lubię pisać, że nie jestem w żadnej mierze regularna i sama wiele bym jeszcze poprawiła, a za niektóre moje "posty" należy mi się raczej [nawala krzesłem], niż oklaski. Tym niemniej bardzo cieszę się, że lubicie moją "twórczość", bo sprawia mi ona niewymierną przyjemność.
Gratuluję pozostałym zwyciężczyniom i oby tak dalej [dobre] .

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-08, 18:25
przez Agneskowa
Na początku to chciałbym pogratulować wszystkim, którzy zgłosili ie do tego konkursu. To była świetna zabawa. Poznałam wiele wspaniałych blogów. Moim zdaniem każdy blog mógł by wygrać! [ps_guy_ok] Dziękuję wszystkim sponsorom nagród oraz osobą który sprawnie zorganizowały konkurs! [ps_guy_ok]
Gratuluje dziewczyną za zajęcie pierwszego i trzeciego miejsca !!

Ja strasznie dziękuję wszystkim którzy zagłosowali na mój blog. Była to dla mnie bardzo duża niespodzianka ! [pajac] [pajac] Postaram się udoskonalać mojego blog, tak abyście chcieli do niego zaglądać.
Baaaaaardzo dziękuję [lol]
Gratuluje !!!

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-08, 18:33
przez domixon
Mój blog zajął bardzo wysoką, czwartą lokatę w tegorocznym konkursie, więc pozwolę sobie wpisać się tu jako czwarty z uczestników. Chciałbym z tego miejsca bardzo podziękować wszystkim, którzy oddali na mojego bloga swoje głosy. Naprawdę strasznie jest mi miło, że już po raz drugi głosów było dużo. Znaczy to dla mnie wiele i zachęca do dalszego 'dopieszczania' Przypadków Pocztówkowych. Ale nie kradnijmy dłużej tematu tym najbardziej wygranym w głosowaniu.

Z mojej strony wielkie gratulacje dla całej trójki blogerek. [ps_guy_ok]

A wielkie wyrazy podziwu dla organizatorów konkursu. Dzięki wam, każdy z uczestników mógł poczuć się przez chwilę (nie taką znowu krótką bo rozłożyliście w czasie poszczególne etapy) "pod specjalnym nadzorem", ale w jak najbardziej pozytywnym tego sformułowania znaczeniu. Autor każdego zgłoszonego bloga miał świadomość, że w tym czasie po prostu nie wypada pokazać się z innej, niż najlepszej strony. Posty pojawiały się regularnie, były dopracowane, prawie każdy wyciągnął jakiegoś asa z rękawa, nie przestając z drugiej strony prowadzić rutynowo blogowych wpisów. Sporo osób zapewne śledziło te poczynania, inni oceniali najnowszy wpis i szatę graficzną, jeszcze inni kierowali się pierwszymi wrażeniami albo innymi, znanymi tylko sobie kryteriami. I dlatego każdy oddany głos miał jeszcze większą wartość, bo z całą pewnością ścierały się różne podejścia/kryteria i metody dokonywania wyboru przez głosujących. A jest to bardzo ważna sprawa, bo nie da się obiektywnie wybrać najlepszego bloga.

Miło mi było brać udział w tym konkursie.

A co do statystyk, o których Bruno pisał w pierwszym poście - no pewnie. Mój blog teraz ma 160 200 wyświetleń a bez konkursu liczbę 160 tysięcy osiagnąłby dopiero gdzieś pod koniec sierpnia.

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-08, 18:58
przez silver
gratulacje! [pajac]

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-08, 19:17
przez Pola
Gratulacje! :)))

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-10, 16:34
przez Spiaca
Gratulacje dla wygranych!


Pamietam, jak w zeszlym roku Lena zakladala bloga, bo ja konkurs zmotywowal do tego, zreszta wiele innych osob zalozylo wtedy tez bloga z takiego samoeg powodu. Wiele z tych osob na forum juz nie zaglada i zakladam ze i blogi nie sa prowadzone, dlatego tez mnie cieszy to, ze w tym roku zawzietosc leny zostala nagrodzona. Fajnie widziec, ze minal rok i blog dalej zyje, ze pojawiaja sie wpisy.

Poza tym, to duze dziekuje tez w strone Bruna, bo dopial wszystko na ostatni guzik :)

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2013-06-11, 11:45
przez TheUnlike
Spóźnione gratulacje dla zwycięzców :D [pajac] !

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2014-03-17, 20:40
przez Lawinia
Hej wszystkim! Konkurs, a w szczególności nagrody, wydają się być fantastycze dla każdego postcrossera! Sama prowadzę bloga, a że na forum jestem zupełnie nowa, chciałam się zapytać, czy będzie może III edycja konkursu w tym roku? ;)

Re: Wyniki i podsumowanie konkursu :)

PostNapisane: 2014-03-17, 21:21
przez Ata_
W tym roku jeszcze oficjalny konkurs forumowy nie został ogłoszony, więc na razie się rozgość.
O konkursie myślimy :>